Jul.
Jeg er trøtt i dag. Skikkelig!
Gårsdagen var supergøy, men også superstress. jeg kjørte mye, dro hit og dit, var sosial, julebord – mucho gøy! og kom sent hjem.
Barna har omgangssyken, mannen har forkjølelse/ influensa, og jeg gjør alt jeg kan for å holde hodet og motet oppe. Jeg tåler virkelig ikke å få for lite søvn, det er heeeelt crazy hvor messed up jeg blir i hodet.
Anyways, bloggen… den går tilbake til Guro modus.
Bare Guro.
Det er akkurat som om jeg kler på meg alle andre menneskers tanker om meg, eller som jeg tror de har om meg, også blir det plutselig tungt å være Guro, da er det bare en ting å gjøre, kle av seg tankene og “finne” tilbake til… bare Guro.
Bare Guro.
Ja, nei. Hvordan har du det i dag?
Vi blogges!
– Guro <3
Så kos at du hadde det gøy i går <3 Kanskje ikke så koselig i dag når mange er syke, i tillegg til at man er sliten. Klem til deg <3